Fotogalerie: Mateřská škola

Vánoční nadílka v MŠ

Monika Podivínská 15. 12. 2023 Mateřská škola   

Děti se celý rok těší na Vánoce. Je to pro ně kouzelné období plné splněných přání. Snad i my ve školce jsme jim splnily některé z nich.

Vánoční besídka

Monika Podivínská 14. 12. 2023 Mateřská škola   

Děti si pro rodiče připravily Vánoční besídku. Matoušek se zhostil uvaděčské role a všechny přivítal. Všechny děti zahrály oblíbenou pohádku Tři oříšku pro Popelku, zazpívaly písničku k této pohádce od Ivety Bartošové a na konec všem pro radost zatančily. Též nechyběly písničky s adventní tématikou. Na závěr děti popřály krásné Vánoce a rodičům předaly vlastnoručně vyráběné dárečky.

Mikulášská nadílka

Monika Podivínská 05. 12. 2023 Mateřská škola   

Dnes 5. prosince k nám do mateřské školky zavítala dlouho očekávaná návštěva. Jeden z nich byl vysoký, měl velkou čepici a v ruce držel hůlku. Druhý měl krásné bílé šaty a křídla. Třetí z nich byl celý umouněný, měl dlouhé nehty, ocas, rohy a v ruce měl Huga (pavouka). Jak už jste jistě poznali, přišel k nám Mikuláš, anděl a čert. Čertík měl nachystaný pergamen hříchů, ale protože čerti moc neumí číst, předčítal andílek. Každé děťátko trošičku pokárali, ale i pochválili. Největší hříšníci slibovali, že se napraví, a tak čert odcházel s prázdným pytlem. Děti byly obdarovány dobrotami, za které děkujeme.

Rozsvěcování vánočního stromu

Monika Podivínská 01. 12. 2023 Mateřská škola   

Jako každý rok se děti z mateřské školy zúčastnily tradičního zpívání u vánočního stromečku. K této příležitosti si děti připravily tři písničky, které doprovázely na dřívka a triangl. Panu Žlutířovi děkujeme za ozvučení.

Vánoční dílničky v mateřské škole

Monika Podivínská 30. 11. 2023 Mateřská škola   

Ve čtvrtek 30. listopadu jsme pro rodiče a děti otevřeli vánoční dílničky. Společnými silami si vyráběly papírové hvězdy, andílky, skřítky a svícínky. K poslechu nám hrály koledy a v kuchyňce pro ně bylo nachystané občerstvení. Touto cestou děkujeme rodičům za vstupné, které bylo dobrovolné.

1 2 3 4