Vánoce ve škole
Od středy probíhala v naší škole vánoční atmosféra. Děti se seznámily s vánočními zvyky a tradicemi, zazpívaly koledy. Závěr týdne patřil "dárečkování" , každý si pod stromečkem našel svůj dárek :-). Přejeme všem pohodové a klidné Vánoce!
Podrobnosti o vložení záznamu
Datum vložení:
20. 12. 2024 8:00
Datum poslední aktualizace:
20. 4. 2026 21:51